Dodo Socks — український бренд шкарпеток та базової білизни. До 2022 року наша продукція виготовлялась в Рубіжному Луганської області. Тепер виробництво зосереджене у Львові.
Місія бренду — популяризувати українське та робити позитивний внесок в добробут суспільства.
Зараз ми працюємо заради перемоги України — протягом 2022 року ми передали 11 мільйонів гривень на потреби української армії.

Робота нашого бренду ґрунтується на трьох головних цінностях: українська ідентичність, локальне виробництво та соціальна відповідальність.

 

 

УКРАЇНСЬКА ІДЕНТИЧНІСТЬ

Dodo Socks — бренд народжений в Україні й створений людьми з усіх куточків країни. Ми захоплюємось багатогранністю нашої Батьківщини та прагнемо популяризувати її культуру. Наша продукція натхнена подіями, місцями та людьми, які разом творять українську ідентичність та національну свідомість.

Ми шануємо українських діячів, які своєю працею творили й захищали нашу ідентичність і хочемо, щоб більше людей дізнавались про їхню творчість. Це прагнення втілилось в шкарпетках присвячених Івану Пулюю, Марії Примаченко, Соні Делоне, Івану Левинському, Лесі Українці, Григорію Сковороді. А цитата українського футуриста Михайля  Семенка стала основою дизайну нашої хустки «Patagonia».

Серед наших колекцій можна знайти багато дизайнів натхненних подорожами Україною — від мальовничих хребтів українських Карпат до просторих берегів Херсонщини та затишних хуторів Полтавщини. Результатом цих подорожей стали набори «Polonyna Box», «Гуцулія», «Херсонщина», «Хутір» та інші. А набори «Місто» та «Львівські кахлі» — це ода архітектурі рідного міста, де зображені кам’яниці площі Ринок, фактури дахів Львова, та орнаменти старої плитки, що виготовлялась на фабриці українського архітектора Івана Левинського у Львові й досі збереглась в старих кам’яницях.

 
Поруч з «класичною», ми також цінуємо і підтримуємо українську культуру, що твориться прямо тут і зараз. Задля популяризації українського ми часто співпрацюємо з різними діячами, художниками та локальними проєктами. З початку повномасштабної війни ми об’єднались з десятком ілюстраторів з різних куточків України для створення колекції пазлів, кошти з якої передаємо добровольчому медичному батальйону «Госпітальєри».

Ми не боїмося висловлювати свою позицію, адже разом з усіма українцями беремо активну участь в побудові демократичної, освіченої, культурної держави, яка є повноцінним членом цивілізованого світу. Dodo Socks відкритий до пропозицій співпраці, які продовжать традицію популяризації української ідентичності та розвитку свідомості серед українців та іноземців.

 
 
 

ЛОКАЛЬНЕ ВИРОБНИЦТВО

Уся продукція Dodo Socks виготовляється виключно в Україні. Ми з особливою уважністю обираємо партнерів, аналізуючи їхні виробничі потужності, контроль якості, умови праці та цінності підприємства. До 2022 року ключовими напрямками виробництва Dodo Socks були шкарпетки та спідня білизна. 

З початком повномасштабного вторгнення росії, ми поставили мету розширити лінійку продукції Dodo Socks та залучити до співпраці більшу кількість вітчизняних виробників. У 2022 році до переліку продукції Dodo Socks додались купальники, настільні ігри, хатні капці, авторські хустки й шапки. 

Серед головних партнерів Dodo Socks особливої уваги заслуговує «Рубіжанська панчішна мануфактура», яка до повномасштабного вторгнення росії на територію України виготовляла 95% продукції Dodo Socks. Однак у березні 2022 року виробництво Рубіжанської панчішної мануфактури було захоплене, а згодом знищене російською армією. Зараз виробництво розгортає новий швейний цех у Львові. 

В умовах війни, енергетичної кризи та економічної нестабільності співпраця з малими виробниками набула особливого значення, а вихід нової продукції сприймається як маленька перемога в масштабах великої боротьби. Ми захоплюємось підприємствами, які продовжують працювати всупереч війні й маємо на меті подвоїти список партнерів у 2023 році.

 
 
 

СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Благодійність — одна з невіддільних складових Dodo Socks. З першого дня існування бренду ми мали на меті підтримувати локальні ініціативи та організації, що поділяють основні принципи й цінності Dodo Socks.

У 2022 році своїм основним пріоритетом ми визначили  допомогу ЗСУ. Впродовж року ми передали 9 млн гривень фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим», а також іншим організаціям, серед яких:

 • 640 150 ₴  — Добровольчому медичному батальйону «Госпітальєри» 
 • 227 100 ₴  — Фонду «Леви на джипі» 
 • 593 200 ₴ — 112 бригаді ТрО
 • 28 200 ₴ — Національному літературно-меморіальному музею Г. С. Сковороди
 • 22 350 ₴ — Гуманістичному руху за права тварин «UAnimals» 
 • 275 000 ₴ — На локальні збори

До повномасштабного вторгнення 2022 року, Dodo Socks підтримували ряд інших гуманітарних ініціатив:

 • 420 000 ₴ — Благодійному фонду «Крила надії» на закупівлю кисневих концентраторів, захисних масок та костюмів для лікарів, які працюють із пацієнтами з підозрою на COVID-19
 • 50 000 ₴ — ЛКП «Лев» на створення першого банку крові для тварин на західній Україні
 • 40 000 ₴ — Фонду «Starenki», які займаються формування продуктових наборів для самотніх дідусів та бабусь
 • 30 000 ₴ — благодійному фонду «Таблеточки»
 • 18 000 ₴ — для організації «Кримський дім» на допомогу дітям кримських політв’язнів
 • 15 000 ₴ — ведмежому притулку «Домажир» на створення барлогів у нових лісових вольєрах для прихистку ведмедів

Також Dodo Socks неодноразово підтримували ініціативи озеленення міста Львова. Крім фінансових пожертв ми з великим задоволенням долучаємось і до самого процесу посадки дерев. Серед таких заходів — облаштування клумб та висадка багаторічних чагарників у Стрийському парку у Львові, а також збір коштів на відновлення жоржинарію.