Ініціятива «Квіти за донат»

Підтримайте ЗСУ — отримайте саджанець троянди у подарунок! Беріть участь в ініціятиві Квіти за донат від Dodo Socks та наближайте нашу велику перемогу разом!

Умови надзвичайно прості:
Завітайте до нашої крамниці у Львові за адресою вул. Вірменська, 30.
Зробіть донат на монобанку Операція «Єдність» на суму від 400 ₴.
Оберіть бажаний саджанець просто з прилавка.

Ви квітчаєте країну, а тисячі FPV-дронів її захищають!

 

 

Abraham Darby

Опис:

Abraham Darby (Абрахам Дербі) – відомий сорт класичних англійських кущових троянд. За відгуками квітникарів, один з найкрасивіших сортів відомого оригінатора Девіда Остіна персиково-абрикосового забарвлення. Бутони келихоподібні до 12-14 см в діаметрі. Аромат – насичений фруктовий, з відтінком полуниці. Цвіте майже безупинно.
Це сильнорослий кущ, за добрих умов може досягати до 2 метрів в діаметрі. Можна вирощувати як невисоку плетисту троянду з гнучкими пагонами, на арці або шпалері. Зазвичай, росте пишним кущем з густим листям і шапками суцвіть.

Догляд:

Для оптимального росту, розвитку і цвітіння троянди Red Intuition потрібно висаджувати її на сонячній відкритій місцевості закритій від вітрів і протягів. Ґрунт повинен бути рихлим, живильним і добре дренованим — не любить застою води. Полив проводиться приблизно раз в тиждень під корінь. Обрізки необхідні кілька разів за сезон, це стимулює зростання і рясне цвітіння. 5 зона зимостійкості – добре зимує в Україні.

 

 

Троянда Kerio (чайно гібридна)

Опис:

Троянда Керіо (Kerio) була виведена в Нідерландах. Квітки класичної келихоподібної форми з високим центром, великі, діаметром 13-15 см, махрові. Пелюстки яскравого і насиченого жовтого кольору, досить щільні. Розпуск квіток відбувається повільно, що дозволяє спостерігати їх поступову зміну: спочатку вони яскраво-жовті, а по мірі розкриття на краях стає видно помаранчева смуга. Цвіте рясно хвилями, до заморозків. Зрізані квіти залишаються свіжими не менше 10 днів.
Кущі прямі, міцні і добре розвинені, з невеликою кількістю шипів. Висота куща досягай 1,5 м і близько 80 см шириною. Листя темно-зелене, блискуче. До сортових переваг троянди можна віднести несхильність пелюсток вигорання, а також їх здатність зберігати насиченість кольору під впливом тривалих і рясних дощів.

Догляд:

Краще почувається на повному сонці. До грунтів невибаглива, росте на всіх типах грунтів (від глини до піску), також невибаглива до Ph грунту, добре відчуває себе на нейтральних лужних і кислих грунтах. 5 зона зимостійкості – добре зимує в Україні.

 

 

Leonardo da Vinci

Опис:

Троянда Леонардо да Вінчі (Leonardo da Vinci) знаменитий французький сорт з благородними рожевими суцвіттями. Бутони квітів розкриваються послідовно, тому цвітуть вони значно довше. Це сильні і стійкі рослини. Кущі гіллясті, з міцними вертикальними пагонами, увінчані пишними суцвіттями з 3-4 махрових бутонів. Цей видатний сорт цвіте практично безперервно. Листя густе, блискуче. Кущ висотою 80-110 см, шириною до 60 см. Оригінатор – Meilland, 1993. Підходить цей сорт троянд для оформлення букетів, може довго простояти, зберігаючи свіжість і декоративність.

Догляд:

Під час активного цвітіння рослину рекомендують періодично підгодовувати добривами, прополювати (рихлити) грунт і рясно поливати. Троянди цього сорту практично не уражаються садовими хворобами та шкідниками. Вирощуються як на відкритому грунті (квітники і клумби), так і в горщиках і вазонах. Троянда Леонардо да Вінчі – це дуже холодостійкий сорт, але деякі садівники вкривають її на зиму.

 

 

Red Intuition

Опис:

Red Intuition — декоративний сорт чайно-гібридної троянди. Основний інтерес викликає незвичайне забарвлення квітки. На темно-вишневому, червоному або бордовому тлі виділяються світліші смуги і плями. Бутон великий, розкритий має діаметр 10-12 см. Має легкий фруктовий аромат.

Кущ сильнорослий, висотою 1-1,2 м, шириною 0,7 м, шипи практично відсутні. Листя глянцева, смарагдово-зелена. Плюсом цього виду є висока морозостійкість до -30 ° С, хороший імунітет. Сорт повторно квітучий, цвіте з квітня по жовтень.

Догляд:

Для оптимального росту, розвитку і цвітіння троянди Red Intuition потрібно висаджувати її на сонячній відкритій місцевості закритій від вітрів і протягів. Ґрунт повинен бути рихлим, живильним, в ідеалі – чорнозем. Полив проводиться приблизно раз в тиждень під корінь

 

 

Red Piano (чайно гібридна)

Опис:

Троянда яку створив відомий оригінатор Tantau в 2007 році. Квітка має яскраве червоне забарвлення. Пелюстки дуже махрові та матові. При розкритті бутон має кулясту форму, потім розкривається в чашоподібну форму але пелюстки дуже щільно прилягають один до одного. Кількість квіток на стеблі в середньому 3-5 штук розміром 6-8 см. Цвіте протягом літа з червня до осені. Аромат легкий. Кущ прямий, висотою всередньому 100 см та неширокий (до 50 см).

Догляд:

Троянда Red Piano любить сонце, тому потребує висаджування на сонячній стороні, уникаючи місця з протягами. Квітки добре переносять спеку та не вигоряють на сонці. Особливого догляду ця троянда не вимагає та є досить стійкою до хвороб. Сорт зимостійкий, але потребує укриття.

 

 

Rosarium Uetersen (кущова, плетиста)

Опис:

Висота дорослої рослини може досягати 3 м. Квітки густомахрові (багатопелюсткові), великі (10-12 см в діаметрі), дуже ароматні і забарвлені в насичено-рожевий колір. Цвітіння тривале і рясне, починається на початку червня і триває до самих заморозків (жовтень-листопад).

Догляд:

Цей сорт троянд надає перевагу росту на родючому (багатому органікою), добре дренованому і зволоженому грунті. Це в основному сонцелюбива рослина, яка добре росте і цвіте навіть в злегка затінених місцях. Троянда Ютерзен – це дуже холодостійкий гібридний сорт, який на зимовий час можна не вкривати. Практично не вражається садовими хворобами і шкідниками. Це ідеальний декоративний сорт троянд, який чарівно виглядає на будь-якій клумбі або в квітнику, крім того, підходить для зрізання та оформлення букетів.